| Plaats van herkomst: | Guangzhou |
| Merknaam: | ShangXu |
| Certificering: | CE certificate |
| Modelnummer: | Sx-QTK171 |
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Verpakking Details: | De standaardkartons van de de Uitvoerverpakking met Schuim en ander beschermingsmateriaal |
| Levertijd: | 7 het werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 500 REEKS PER maand |
| Productnaam: | het kaartjesautomaat van het rijbeheersysteem | Functie: | Tokennummerticket afdrukken naar klant |
|---|---|---|---|
| taal: | Meertalige ondersteuning | Kleur: | Zilveren grijs en donkergrijs |
| Printer: | Dubbele Epson 80 mm thermische printer | Aanraakscherm: | 17 inch IR-touchscreen |
| Voeding: | 110-240V 50HZ/60HZ | Type: | Bedraad / draadloos |
| Certificaat: | CE-certificaat goedgekeurd | ||
| Markeren: | Van het het Touche screenkaartje van IRL de Automaatkiosk,De Kiosk van de het Kaartjesautomaat van het rijbeheer,Beheersysteem van de aantal het Symbolische Rij |
||
IR Touch Screen Queue Management System Ticket Dispenser Kiosk Token Nummer Ticketmachine
Token nummer wachtrijkaartverdeler
Verkoper van kaartjes Beschrijving:
De klant zal de gewenste service kiezen via deze token dispenser.op basis van de huidige status van de wachtrij en de aard van de dienstOnze kaartjesverschaffer oplossing ondersteunt zowel touch-based als knopgebaseerde tokenverschaffer.
Belangrijkste kenmerken
-Genereert/print tokens met datum, naam van het bijkantoor, nummer van het token, lijst met geselecteerde diensten, aantal wachtende klanten, enz.
- Categoriseert de klanten met prioriteit aan de diensten.
- Het systeem stelt de systeembeheerder in staat om het servicemenu aan te passen / service toe te voegen en te verwijderen volgens de zakelijke behoefte
- Meerdere diensten of diensten met gepaarde selectie in één token.
- Meertalige ondersteuning
- De kiosk heeft flash promotie- / compliance berichten terwijl inactief.
- genereert de geluidswaarschuwingen (stem) en toont de informatie op de LCD.
Technieke specificatie:
| LCD-grootte | 17 inch |
| Aanraakscherm |
IR-touchscreen, levensduur van een enkelpunt 50 miljoen keer; |
| kast | Cold Steel kiosk kast, Auto metaal verf, Antimagnetisch, antistatisch, Volledig stalen uitgestrekte kast |
| Kleur | Hoofdkarosserie, scherm frame donkergrijz |
| Bedrijfsvoering | Windows-besturingssysteem |
| Stroomvoorziening | 110-240V 50Hz/60Hz |
| Voorzitter |
Met dubbelkanaal en stereo surroundversterker voor het bellen in meerdere talen |
| Werkomgeving | Temperatuur: +5°C ~ +35°C Vochtigheid: 40% ~ 80% |
| Haven | USB, RJ45 |
| Grootte van het product | 1450mm ((H) * 470mm ((W) * 250mm ((D) |
| Nettogewicht | 39 kg |
| Drukker | 80 mm thermische printer met automatisch snijmachine |
| Draadloze frequentie | 433 kanaal, sterke anti-jamming mogelijkheid |
| Verpakkingsmaat | 1490 mm*580 mm*490 mm |
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: Ms. Cherish
Tel.: +8613826017042
Koudgewalst Staal 10 de Rijbeheersysteem van Tellersqms
De Softwarevraag van het de dienstcentrum Virtueel Elektronisch het Een rij vormen Systeem
het Apparaat van het de Rijbeheer van 50HZ 60HZ met de Printer van het Aantalkaartje
Beheersysteem van de de Kiosk het Automatische Rij van de kaartjesautomaat
LCD Tegen Draadloos Getelegrafeerd Qms van het bankrestaurant Rijbeheersysteem