| Place of Origin: | Guangzhou |
| Merknaam: | ShangXu |
| Certificering: | CE certificate |
| Model Number: | SX-QTK172 QMS |
| Minimum Order Quantity: | 1 set |
|---|---|
| Packaging Details: | Standard Export Packing Cartons with Foam and other protection material |
| Delivery Time: | 7 work days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 500 set per month |
| Naam: | rijbeheersysteem | taal: | Engels/Arabisch/Frans/Russisch.etc meerdere talen ondersteund |
|---|---|---|---|
| Functie: | Rijbeheer,Smart Rijbewijsprinter | Materiaal: | Koudgewalst staal |
| Garantie: | 1 vrij jaar | Printer: | 80 mm thermische printer |
| Gebruik: | rijbeheer | Aanraakscherm: | De Aanrakingspaneel van IRL |
| Besturingssysteem: | Ramen | Voeding: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Type: | Bedraad / draadloos |
Bank/ziekenhuis/kliniek Servicecentrum Teller QMS Queue Ticketing System
Ziekenhuis/kliniek/apotheek/artskamer Draadloos of bedraad LED/LCD Token Nummer wachtrijbeheer oproepen display systeem
![]()
Het systeem bestaat uit:
1Ticket dispenser: IR touchscreen LCD monitor + PC + thermische printer (alle geïntegreerd in één eenheid)
2. telleroproepplatform terminal of tellercomputer die het software-oproepplatform installeert
3. Led/LCD Main Display (S) Scherm In gemeenschappelijke wachtkamer.
4. Led/LCD-displays boven de toonbank (optioneel)
5Alle eenheden zijn met elkaar verbonden via RS485 of draadloze verbindingen.
![]()
Component van het wachtrijbeheersysteem
![]()
•17 inch touchscreen lcd display • Selecteer service vereist. • Het ticket wordt afgedrukt met de geselecteerde dienstnaam, ticketnummer, nummer van de wachtende persoon, datum en tijd,welkomstbericht en reclame tekst • Inclusief Real Time Reporting Features. • Ingebouwd in Industrial PC • Kan aansluiten op RS485 bedraad of draadloos
| Kabinet | Alles in één koelstaalkast |
| LCD-scherm | 17 ¢ LCD-scherm met een resolutie van 1280*1024 |
| Aanraakscherm | 17 ̊ IR-touchscreen |
| Thermische printer | 80 mm Epson thermische printer met automatische snijmachine |
| PC-configuratie |
CPU: Intel 2,41 GHz 4G DDR3 64G SSD 6 USB-poort Windows-besturingssysteem geïnstalleerd |
| Voorzitter | Ingebouwde versterker en 2 luidsprekers voor het bellen van de stem in het Arabisch/Frans etc. |
| Stroomvoorziening | 110-240 V |
|
Systeem voor wachtrijbeheer |
1.Queue Management System software: controle en beheer van de wachtrijen, kan de functie van Multiple taal oproepen en Multiple taal vertaling te realiseren,en kan het rapport statistische functie te realiseren
2.Interface en taal en ticket formaat kan worden aangepast, en u kunt logo of een andere informatie op het ticket, zoals tijd, wachten mensen, de informatie kan worden bewerkt toe te voegen |
|
|
|
![]()
| Druk op knop | 21 knop voor meerdere functies |
| LCD-scherm | 8 cijfers LCD-display, 5 cijfers voor het wachtnummer van de opgeroepen klant, 3 cijfers voor het wachtnummer van de klant. |
| Stroomvoorziening | 5V |
| Communicatie | Draadloos of draadloos |
| Multifunctionele knop | Call, Recall, Transfer, Shop queue en Callback, Service Time Reminder, Clear enz. |
| Specificaties voor LED-tellerscherm: |
|
8 cijfers RED Color LED Counter Display. Dubbele kleur ook beschikbaar.
4 cijfers voor het ticketnummer en 2 cijfers voor het tellernummer, met een pijl voor de richting naar het tellernummer
Het weergaveformaat kan worden aangepast
110V-240V voedingsbron
Draadloos of draadloos beschikbaar
|
| Specificaties voor het LED-hoofddisplay: |
|
4 lijnen * 8 cijfers RED Color LED Counter Display. Dubbele kleur ook beschikbaar.
4 cijfers voor het ticketnummer en 2 cijfers voor het tellernummer, met een pijl voor de richting naar het tellernummer
Het weergaveformaat kan worden aangepast
|
![]()
| Specificaties voorSpelerbox: |
|
Windows gebaseerd of Android gebaseerd
|
|
* Ingebouwde Multimedia en Queue Number Software, kan het scherm opsplitsen in vele zones, een kant kan de reclamevideo afspelen, een andere kant kan de wachtrij informatie afspelen,kan de lopende tekst aan de onderkant weergeven. met behulp van de speler doos, maak het wachtrij nummer weer te geven op het LCD-scherm
|
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Indien u belangstelling heeft voor ons product, kunt u contact met ons opnemen via de onderstaande informatie
![]()
Contactpersoon: Ms. Cherish
Tel.: +8613826017042
Koudgewalst Staal 10 de Rijbeheersysteem van Tellersqms
De Softwarevraag van het de dienstcentrum Virtueel Elektronisch het Een rij vormen Systeem
het Apparaat van het de Rijbeheer van 50HZ 60HZ met de Printer van het Aantalkaartje
Beheersysteem van de de Kiosk het Automatische Rij van de kaartjesautomaat
LCD Tegen Draadloos Getelegrafeerd Qms van het bankrestaurant Rijbeheersysteem