| Plaats van herkomst: | GUANGZHOU |
| Merknaam: | ShangXu |
| Certificering: | CE certificate |
| Modelnummer: | Sx-QTK171 |
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Verpakking Details: | De standaardkartons van de de Uitvoerverpakking met Schuim en ander beschermingsmateriaal |
| Levertijd: | 7 het werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 500 reeks per maand |
| Naam: | wachtrijbeheersysteem Ticket Dispenser wachtrijkaartautomaat | taal: | Engels/Arabisch/Frans/Russisch.etc meerdere talen ondersteund |
|---|---|---|---|
| Functie: | Rijbeheer,Smart Rijbewijsprinter | Materiaal: | Koudgewalst staal |
| Garantie: | 1 vrij jaar | Printer: | 80 mm thermische printer |
| Gebruik: | rijbeheer | Aanraakscherm: | De Aanrakingspaneel van IRL |
| Besturingssysteem: | Ramen | Voeding: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Type: | Bedraad / draadloos | ||
| Markeren: | Signage de Machine van het Rijkaartje,De multifunctionele Machine van het Rijkaartje,De digitale Signage Machine van het Rijkaartje |
||
OEM/ODM Bank Queue System Touch Screen Ticket Dispenser Queue Number Ticket Machine
![]()
Ticket Dispenser Op grote schaal gebruikt in wachtrijbeheer systeem voor klanten Neem een ticket nummer,zoals hieronder verbinding diagram laten zien:
![]()
Component van compleet wachtrijbeheer systeem
![]()
| Kabinet | Alles in één koelstaalkast |
| LCD-scherm | 17 ¢ LCD-scherm met een resolutie van 1280*1024 |
| Aanraakscherm | 17 ̊ IR-touchscreen |
| Thermische printer | 80 mm thermische printer met automatische snijmachine |
| PC-configuratie |
CPU: Intel 2,41 GHz 4G DDR3 64G SSD 6 USB-poort Windows-besturingssysteem geïnstalleerd |
| Voorzitter | Ingebouwde versterker en 2 luidsprekers voor het oproepen van wachtrij ticket nummer |
| Stroomvoorziening | 110-240 V |
|
Systeem voor wachtrijbeheer |
1.Queue Management System software: controle en beheer van de wachtrijen, kan de functie van Multiple taal oproepen en Multiple taal vertaling te realiseren,en kan het rapport statistische functie te realiseren
2.Interface en taal en ticket formaat kan worden aangepast, en u kunt logo of een andere informatie op het ticket, zoals tijd, wachten mensen, de informatie kan worden bewerkt toe te voegen |
![]()
| Druk op knop | 21 knoppen voor meerdere functies |
| LCD-scherm | 8 cijfers digitaal scherm, 5 cijfers voor het wachtnummer van de belende klant, 3 cijfers voor het wachtnummer van de klant. |
| Stroomvoorziening | 5V |
| Communicatie | Draadloos of draadloos |
| Multifunctionele knop | Call, Recall, Transfer, Shop queue en Callback, Service Time Reminder, Clear enz. |
| Specificaties voor LED-tellerscherm: |
|
8 cijfers RED Color LED Counter Display. Groen/Geel is ook beschikbaar.
Vier cijfers voor het ticketnummer en twee cijfers voor het tellernummer, met twee cijfers Pijl voor de richting naar het tellernummer
Het weergaveformaat kan worden aangepast
110V-240V voedingsbron
Draadloos of draadloos beschikbaar
|
![]()
| Specificaties voorSpelerbox: |
|
* CPU: Dual Core 2,4 GHz Geheugen 4G, SSD 64G * OS: Windows
|
|
* Ingebouwde Multimedia en Queue Number Software, kan het scherm opsplitsen in vele zones, een kant kan de reclamevideo afspelen, een andere kant kan de wachtrij informatie afspelen,kan de lopende tekst aan de onderkant weergeven. met behulp van de speler doos, maak het wachtrij nummer weer te geven op het LCD-scherm * 110V-240V stroomtoevoer
|
![]()
| Specificaties voorTerminal voor klantfeedback: |
|
*Evaluatie van diensten met vier knoppen en USB-poort * Ingebouwde luidspreker, kan de stem uitzenden, zoals "Welkom", "Bedankt" * Met 4 sterren om de werkvaardigheid en houding van het personeel te laten zien *Statistiekverslag beschikbaar en kan de gegevens naar de server sturen, gemakkelijk te beheren, te controleren en te controleren, en kan naar Excel worden geëxporteerd en kunnen worden afgedrukt
|
![]()
![]()
![]()
Indien u belangstelling heeft voor ons product, kunt u contact met ons opnemen via de onderstaande informatie
![]()
Contactpersoon: Ms. Cherish
Tel.: +8613826017042
Koudgewalst Staal 10 de Rijbeheersysteem van Tellersqms
De Softwarevraag van het de dienstcentrum Virtueel Elektronisch het Een rij vormen Systeem
het Apparaat van het de Rijbeheer van 50HZ 60HZ met de Printer van het Aantalkaartje
Beheersysteem van de de Kiosk het Automatische Rij van de kaartjesautomaat
LCD Tegen Draadloos Getelegrafeerd Qms van het bankrestaurant Rijbeheersysteem