| Plaats van herkomst: | guangzhou |
| Merknaam: | ShangXu |
| Certificering: | CE certificate |
| Modelnummer: | Sx-QTK199 |
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Verpakking Details: | De standaardkartons van de de Uitvoerverpakking met Schuim en ander beschermingsmateriaal |
| Levertijd: | 7 het werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 500 reeks per maand |
| Naam: | het kaartjesautomaat van het rijbeheersysteem | taal: | Engels/Arabisch/Frans/Russisch.etc meerdere talen ondersteund |
|---|---|---|---|
| Functie: | Rijbeheer,Smart Rijbewijsprinter | Materiaal: | Koudgewalst staal |
| Garantie: | 1 vrij jaar | Printer: | 80 mm thermische printer |
| Gebruik: | rijbeheer | Voeding: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Type: | Bedraad / draadloos | ||
| Markeren: | Het beheerskiosk van de touch screenrij,Automatische Symbolische het Kaartjesmachine van de Aantalrij,Het Kaartjesautomaat van de bankrij |
||
Bank Automatisch 19 inch Touch Screen Kiosk wachtrijbeheer Token nummer wachtrij kaartjesmachine
De software van het wachtrij systeem kan worden geïnstalleerd in de touchscreen kiosk voor het afdrukken van tickets.
Genereren van door de gebruiker aanpasbare rapporten in de vorm van grafieken, cirkeldiagrammen en tabellen.
Soorten verslagen:
| Verwerker: | Intel 2,41 GHz |
| Geheugen: | 4 GB |
| HDD | 64 GB |
| Afbeelding: | 17 inch IR touchscreen met LCD-scherm |
| Printer: | 80 mm thermische printer |
| O/S: | Windows-besturingssysteem |
| Stem systeem | 1 versterker met 2 luidsprekers voor ticketnummer roepstem in Frans/Arabisch/Engels etc. |
| Kleuren: | Naar klantspecificatie |
| Vermogen: | AC 110-240V |
![]()
Contactpersoon: Ms. Cherish
Tel.: +8613826017042
Koudgewalst Staal 10 de Rijbeheersysteem van Tellersqms
De Softwarevraag van het de dienstcentrum Virtueel Elektronisch het Een rij vormen Systeem
het Apparaat van het de Rijbeheer van 50HZ 60HZ met de Printer van het Aantalkaartje
Beheersysteem van de de Kiosk het Automatische Rij van de kaartjesautomaat
LCD Tegen Draadloos Getelegrafeerd Qms van het bankrestaurant Rijbeheersysteem