| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Shangxu |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | QTK17-serie |
| Min. bestelaantal: | 1 Instellen |
|---|
| Connectiviteit: | WiFi, Ethernet | Schermgrootte: | 17 inch |
|---|---|---|---|
| Poorten: | USB 3,0, HDMI, Audiohefboom | RAM: | 4 GB |
| Garantie: | 1 vrij jaar | Voeding: | Wisselstroom 100-240 V, 50/60 Hz |
| Printer: | 80 mm thermische printer | Opslag: | 64 GB SSD |
Queue Management System Touch Screen Ticket Kiosk met subservice menu
| LCD-grootte | 17 inch. |
| Aanraakscherm | IR-touchscreen, levensduur van een enkelpunt 50 miljoen keer;Resolutie: 4096*4096 |
| kast | Stalen kast, autoverf, antimagnetisch, antistatisch, Volledige stalen streamlinermetalen kast |
| Kleur | Hoofdkarosserie, scherm frame donkergrijz |
| Stroomvoorziening | 110 ̊240V 50 Hz/60 Hz |
| Voorzitter | met dubbelkanaal en stereo surroundversterker;
Vermogen:2 x 2W; frequentierespons:20Hz-20KHz |
| Ventilator | Industriële besturing is axiale stroom ventilator, geen geluid, circulatie koeling |
| Werkomgeving | Temperatuur: +5°C ~ +35°C Vochtigheid: 40% ~ 80% |
| Haven | USB, RJ45 |
| Grootte van het product | 1450mm ((H) * 470mm ((W) * 250mm ((D) |
| Nettogewicht | 35 kg |
| Drukker | thermische printer van 80 mm |
| Draadloze frequentie | 433 kanaal, sterke anti-jamming mogelijkheid |
Onze organisatie is gespecialiseerd in het aanbieden van een wachtrijbeheer systeem aan onze waardevolle klanten.Het wordt aangeboden in de nieuwste specificaties aan onze klanten en is het meest geschikt voor gebruik in verschillende zakelijke instellingen en andere plaatsenHet aanbod is afgestemd op de wensen en behoeften van de klant.
Wanneer wij naar een supermarkt, een bank of een restaurant gaan, moeten wij gewoonlijk op onze beurt wachten om een dienst te ontvangen.Het kan heel frustrerend zijn om te wachten op een dienst waarvoor de klant uiteindelijk betaalt. Om deze situatie te beheersen en de klantbeleving te verbeterenDe meeste industrieën hebben hun toevlucht genomen tot een Queue Management System.Het gaat niet alleen om het leveren van diensten aan uw klanten.De kwaliteit van een dienstverlening en de algehele ervaring van de klant zijn ook van belang.
Hieronder volgen enkele manieren waarop een Queue Management Software u kan helpen bij het verbeteren van de klantenstroom.
Het aanbieden van de juiste vertegenwoordiger voor een bepaalde kwestie zal een aanzienlijke invloed hebben op deimpactDe software zal een register bijhouden van de diensten die de klant gebruikt.Dit zal zeer nuttig zijn voor het dienen van een bepaalde klant wanneer hij opnieuw bezoekt voor het gebruik van de dienst.
De wachtrijbeheersoftwareontwikkeldShangxu heeft alle bovengenoemde kenmerken die u in staat stellen uw klantenstroom te verbeteren.Er is niets belangrijker dan het beheren van uw klanten in een bedrijf en de software zal u helpen bij het bereiken van dit.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: Ms. Cherish
Tel.: +8613826017042
Koudgewalst Staal 10 de Rijbeheersysteem van Tellersqms
De Softwarevraag van het de dienstcentrum Virtueel Elektronisch het Een rij vormen Systeem
het Apparaat van het de Rijbeheer van 50HZ 60HZ met de Printer van het Aantalkaartje
Beheersysteem van de de Kiosk het Automatische Rij van de kaartjesautomaat
LCD Tegen Draadloos Getelegrafeerd Qms van het bankrestaurant Rijbeheersysteem