PRODUCTDETAILS
De SX-QTK215 17-inch ticket- en wachtrijkiosk is een apparaat dat veel wordt gebruikt in openbare ruimtes zoals: Bioscopen, Parken, Musea, Tentoonstellingsruimtes, Ziekenhuizen... om klanten te helpen interageren om informatie op te zoeken met betrekking tot dat openbare gebied: openingstijden - sluitingstijd, kaartlocatie, menulijst met service-informatie...
Bovendien integreert de SX-QTK215 kiosk ook een K80 thermische bonnenprinter die automatisch verkoopfacturen of wachtrijnummertickets kan afdrukken in modellen zoals banken, ziekenhuizen, eenlokets openbare administratie... Het systeem is compatibel en gesynchroniseerd met de automatische wachtrijnummerbeheersoftware QMS, en het systeem voor het beoordelen en classificeren van de servicekwaliteit van baliemedewerkers, consultants...
![]()
HKS1702B 17-inch informatiekiosk bevat een 17-inch touchscreen en een pc met adequate configuratie om soepel noodzakelijke taken op te zoeken, wat zorgt voor een geciviliseerde en professionele ervaring.
- Het product kan worden aangepast aan de gebruiksbehoeften en is niet vastgelegd volgens de onderstaande aanbevolen configuratie.
- Ondersteuning van projecten met volledige CO/CQ-oorsprongdocumenten en acceptatie volgens de vereisten van de investeerder.
| Model | HKS1702B |
| CPU | CPU: Intel® Pentium® Silver J5040 - 4 MB Cache - Turbo 3.20 GHz |
| RAM | 4GB DDR4 |
| Harde schijf (HDD) | SSD 120GB |
| Videokaart | Onboard |
| Moederbord | NUC |
| Geluid | Onboard |
| Netwerk | LAN, Wi-Fi |
| Display scherm | 17 inch |
| Resolutie | 1280 x 1080 |
| Kleur | LCD Technologie Active matrix TFT LCD |
| Schermhelderheid | 250 nits |
| Kleur | Wit (optioneel) |
| Benodigd vermogen | AC 220V+/-10. 50Hz +/-1 |
| Ondersteuning | HDMI, USB 3.0, I/O-poorten VGA, USB voor Touch |
| Bonnenprinter | Hebben |
| Streepjescodelezer | Niet hebben |
| Garantie | 12 maanden |
Contactpersoon: Ms. Cherish
Tel.: +8613826017042
Koudgewalst Staal 10 de Rijbeheersysteem van Tellersqms
De Softwarevraag van het de dienstcentrum Virtueel Elektronisch het Een rij vormen Systeem
het Apparaat van het de Rijbeheer van 50HZ 60HZ met de Printer van het Aantalkaartje
Beheersysteem van de de Kiosk het Automatische Rij van de kaartjesautomaat
LCD Tegen Draadloos Getelegrafeerd Qms van het bankrestaurant Rijbeheersysteem