24-inch wachtrijnummeringsmachine wachtrijticketkiosk
Introductie van de 24-inch wachtrijnummeringsmachine Serie | 24-inch multi-touchscherm | Geïntegreerde 80 mm wachtrijticketprinter, 200 mm/s afdruksnelheid, automatische papiersnijder
Het voordeel van dezeWachtrijnummeringsmachinelijn is het 24-inch touchscreen, dat tot 30 transactietellers tegelijkertijd weergeeft. De 24-inch wachtrijkiosk is uitgerust met multi-touchtechnologie, de machine heeft een ingebouwde 80 mm thermische printer met de functie van het afdrukken van wachtrijtickets.
Als u op zoek bent naar een numeriek toetsenbord met een groot schermformaat, is de Kiosk 24-inch de juiste keuze voor een wachtrijmanagementsysteem.
Specificatie:
| Productlijn | Wachtrijnummerdispenser |
| Scherm | 24-inch LCD multi-touch |
| Resolutie | 1920 * 1080 |
| Touchscreen | Capacitief multi-touch |
| CPU | Optie (Core i3, Core i5, Core i7) |
| RAM | 4 GB |
| Harde schijf | 128 GB SSD |
| Wifi | Aanwezig |
| Verbindingspoort | HDMI, VGA, USB 3.0, USB 2.0 |
| Besturingssysteem | Windows OS |
| Printer | 80 mm thermische printer, 200 mm/s, automatische papiersnijder. |
Belangrijkste kenmerken van de 24-inch wachtrijnummeringsmachine
Unibody ontwerp - Gewoon aansluiten en gebruiken.
Toon 30 transactietellers op een 24-inch scherm.
Ultra-soepel IR of capacitief multi-touch scherm
Uitgerust met een ticketprinter
![]()







