| Plaats van herkomst: | GUANGZHOU |
| Merknaam: | ShangXu |
| Certificering: | CE certificate |
| Modelnummer: | Sx-QMS1173 |
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Verpakking Details: | De standaardkartons van de de Uitvoerverpakking met Schuim en ander beschermingsmateriaal |
| Levertijd: | 7 het werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 500 reeks per maand |
| Naam: | rijbeheersysteem | taal: | Engels/Arabisch/Frans/Russisch.etc meerdere talen ondersteund |
|---|---|---|---|
| Functie: | Rijbeheer,Smart Rijbewijsprinter | Materiaal: | Koudgewalst staal |
| Garantie: | 1 vrij jaar | Printer: | 80 mm thermische printer |
| Gebruik: | rijbeheer | Aanraakscherm: | De Aanrakingspaneel van IRL |
| Besturingssysteem: | Ramen | Voeding: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Type: | Bedraad / draadloos | ||
| Markeren: | het Ziekenhuis van 2G DDR3 het Een rij vormen Systeem,Nevel Geschilderd het Ziekenhuis het Een rij vormen Systeem,Het Een rij vormen van Ce 2G Systeem |
||
Elektronisch systeem voor het beheren van wachtrijen in ziekenhuizen
Hoe werkt het wachtrijbeheer systeem?
Blader hieronder om de up-to-date productcatalogus van Shangxu wachtrijbeheer systeem en werking met gedetailleerde specificaties en foto's te vinden.Onze kioskmodellen variëren qua uiterlijk en functionaliteit - Verschillende soorten LCD- en LED-displays, wachtruimteoplossingen, oproepsopties voor tellers en agenten,Radiofrequentie (afgesloten van het bedrijfsnetwerk) en Wi-Fi-oplossingen voor elke behoefte van de klant.
Ticketmachine
Lijnmachine-SX-QTK173
SX-QTK173is een compleet en geavanceerd ticket dispensing unit van queue management systeem dat alle geavanceerde functionaliteiten van Queue kan ondersteunen.
Specificatie
| Gewicht | 50 kg |
| Scherm | IR Touch 15/17/19 inch |
| Materiaal | Milde staal, gespoten |
| Verwerker | Kern 2 Duo/i3/i5/i7 |
| Geheugen | 1 GB en hoger |
| Bewaarplaats | 80 GB en hoger |
| Netwerk | Wifi/Ethernet/RS232 |
| Stroomvoorziening | 220-240V / Overspanningsbescherming |
| andere | Vergrendelbare achterdeuren |
Gebeurtenis:
Thermisch drukken
Meerdere talen
Bescherming van de zuigers
Lcd-scherm, vierkant HDMI/VGA
Dit scherm is een vierkant LCD-scherm dat op individuele stroom werkt en via een HDMI- of VGA-kabel wordt aangesloten.Het is een kosteneffectieve oplossing voor de projecten waar digitale borden over de toonbank beschikbaar moeten zijn.
| Kleur | Zwart |
| Scherm | 11.5" 13,3" 15,6" |
| Connectiviteit | HDMI/VGA |
Kenmerken
LCD
HDMI/VGA
Draadloos
Kracht
Meerdere talen
4 cijfers Teller Screen RF
Het conventionele viercijferige teller is de favoriete keuze van onze klanten.Het is de meest kosteneffectieve en veilige oplossing die in elke omgeving kan worden geïnstalleerd zonder afhankelijk te zijn van de beschikbaarheid van kabels of netwerken..
| Hoogte | 12 cm |
| Breedte | 34 cm |
| Dikte | 5.5 cm |
| Gewicht | 1.2 kg |
| LED's | Rood, groen, geel |
| Hoesjes | Aluminium |
| Connectiviteit |
Radiofrequentie |
Kenmerken
Digitaal scherm
Radiofrequentie
Draadloos
Kracht
Meerdere talen
Afbeeldingseenheden voor wachtruimte
(LCD / LED) VGA / HDMI
Het is belangrijk ervoor te zorgen dat de klant de beste tijd heeft terwijl hij op zijn beurt wacht.Het is ook een goed moment voor de bedrijven om de bezoekers te informeren over hun producten en diensten door hun aandacht te vestigen op de marketinggarantieShangxu Queue's multimedia- en digitale signage-component biedt de gebruikers de nieuwste functies om hun marketing collateral op de meest professionele manier te presenteren.
Technische specificatie voor de spelerbox
| Kleur | Zwart | Bedrijfsvoering | Windows |
| Connectiviteit | HDMI/VGA | Kracht | 12 V aansturing |
Kenmerken
Verschillende opties
Verschillende maten
Digitaal signage
Agenten oproepen
21 knoppen Ticket Calling Terminal
Eenheden met 21 knoppen zijn ideaal voor situaties waarin de rekenmeesters geen computers hebben.
Kenmerken
Ticketinformatie
Diensttijd
Opties voor tickets
Software-oproepen-eenheid
Kenmerken
Ticketinformatie
Diensttijd
Opties voor tickets
Display Installation ((Kan installeren afhankelijk van uw gedetailleerde omgeving)
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: Ms. Cherish
Tel.: +8613826017042
Koudgewalst Staal 10 de Rijbeheersysteem van Tellersqms
De Softwarevraag van het de dienstcentrum Virtueel Elektronisch het Een rij vormen Systeem
het Apparaat van het de Rijbeheer van 50HZ 60HZ met de Printer van het Aantalkaartje
Beheersysteem van de de Kiosk het Automatische Rij van de kaartjesautomaat
LCD Tegen Draadloos Getelegrafeerd Qms van het bankrestaurant Rijbeheersysteem