| Plaats van herkomst: | GUANGZHOU |
| Merknaam: | ShangXu |
| Certificering: | CE certificate |
| Modelnummer: | Sx-QTK173 |
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Verpakking Details: | De standaardkartons van de de Uitvoerverpakking met Schuim en ander beschermingsmateriaal |
| Levertijd: | 7 het werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 500 reeks per maand |
| Naam: | Wachtrijbeheersysteem Ticketautomaat Wachtrijticketautomaat | taal: | Engels/Arabisch/Frans/Russisch.etc meerdere talen ondersteund |
|---|---|---|---|
| Functie: | Rijbeheer,Smart Rijbewijsprinter | Materiaal: | Koudgewalst staal |
| Garantie: | 1 vrij jaar | Printer: | 80 mm thermische printer |
| Gebruik: | rijbeheer | Aanraakscherm: | De Aanrakingspaneel van IRL |
| Besturingssysteem: | Ramen | Voeding: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Type: | Bedraad / draadloos | ||
| Markeren: | De Automaat van het het Systeemkaartje van de Scratchproofrij,De Automaat van het het Systeemkaartje van de 17 Duimrij,De Automaat van het het Systeemkaartje van de het ziekenhuisrij |
||
Ziekenhuis 17 inch Schramvast Lijst Systeem Ticket Dispenser Lijst Ticket Machine Met Ontvangst Printer
17 inch IR Touch Screen Queuing Management System Ticket Dispenser Machine
Ticket Dispenser Op grote schaal gebruikt in wachtrijbeheer systeem voor klanten Neem een ticket nummer,zoals hieronder verbinding diagram laten zien:
![]()
Component van het wachtrijbeheersysteem
![]()
| Kabinet | Alles in één koelstaalkast |
| LCD-scherm | 17 ¢ LCD-scherm met een resolutie van 1280*1024 |
| Aanraakscherm | 17 ̊ IR-touchscreen |
| Thermische printer | 80 mm Epson thermische printer met automatische snijmachine |
| PC-configuratie |
CPU: Intel 2,41 GHz 4G DDR3 64G HDD 6 USB-poort Windows-besturingssysteem geïnstalleerd |
| Voorzitter | Ingebouwde versterker en 2 luidsprekers |
| Stroomvoorziening | 110-240 V |
|
Systeem voor wachtrijbeheer |
1.Queue Management System software: controle en beheer van de wachtrijen, kan de functie van Multiple taal oproepen en Multiple taal vertaling te realiseren,en kan het rapport statistische functie te realiseren
2.Interface en taal en ticket formaat kan worden aangepast, en u kunt logo of een andere informatie op het ticket, zoals tijd, wachten mensen, de informatie kan worden bewerkt toe te voegen |
![]()
| Druk op knop | 21 knop voor meerdere functies |
| LCD-scherm | 8 cijfers LCD-display, 5 cijfers voor het wachtnummer van de opgeroepen klant, 3 cijfers voor het wachtnummer van de klant. |
| Stroomvoorziening | 5V |
| Communicatie | Draadloos of draadloos |
| Multifunctionele knop | Call, Recall, Transfer, Shop queue en Callback, Service Time Reminder, Clear enz. |
| Specificaties voor LED-tellerscherm: |
|
8 cijfers Rode kleur LED-teller
4 cijfers voor het ticketnummer en 2 cijfers voor het tellernummer, met een pijl voor de richting naar het tellernummer
Het weergaveformaat kan worden aangepast
110V-240V voedingsbron
Draadloos of draadloos beschikbaar
|
![]()
| Specificaties voorSpelerbox: |
|
* CPU: Dual Core 2,4 GHz Geheugen 2G, SSD 32G * OS: Windows
|
|
* Ingebouwde Multimedia en Queue Number Software, kan het scherm opsplitsen in vele zones, een kant kan de reclamevideo afspelen, een andere kant kan de wachtrij informatie afspelen,kan de lopende tekst aan de onderkant weergeven. met behulp van de speler doos, maak het wachtrij nummer weer te geven op het LCD-scherm
|
![]()
| Specificaties voorTerminal voor klantfeedback: |
|
*Evaluatie van diensten met vier knoppen en USB-poort * Ingebouwde luidspreker, kan de stem uitzenden, zoals "Welkom", "Bedankt" * Met 4 sterren om de werkvaardigheid en houding van het personeel te laten zien *Statistiekverslag beschikbaar en kan de gegevens naar de server sturen, gemakkelijk te beheren, te controleren en te controleren, en kan naar Excel worden geëxporteerd en kunnen worden afgedrukt
|
![]()
![]()
![]()
![]()
Indien u belangstelling heeft voor ons product, kunt u contact met ons opnemen via de onderstaande informatie
![]()
Contactpersoon: Ms. Cherish
Tel.: +8613826017042
Koudgewalst Staal 10 de Rijbeheersysteem van Tellersqms
De Softwarevraag van het de dienstcentrum Virtueel Elektronisch het Een rij vormen Systeem
het Apparaat van het de Rijbeheer van 50HZ 60HZ met de Printer van het Aantalkaartje
Beheersysteem van de de Kiosk het Automatische Rij van de kaartjesautomaat
LCD Tegen Draadloos Getelegrafeerd Qms van het bankrestaurant Rijbeheersysteem