| Plaats van herkomst: | GUANGZHOU |
| Merknaam: | ShangXu |
| Certificering: | CE certificate |
| Modelnummer: | Sx-QTK171 |
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Verpakking Details: | De standaardkartons van de de Uitvoerverpakking met Schuim en ander beschermingsmateriaal |
| Levertijd: | 7 het werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 500 reeks per maand |
| Naam: | qms wachtrijbeheersysteem Ticketdispenser | taal: | Engels/Arabisch/Frans/Russisch.etc meerdere talen ondersteund |
|---|---|---|---|
| Functie: | Rijbeheer,Smart Rijbewijsprinter | Materiaal: | Koudgewalst staal |
| Garantie: | 1 vrij jaar | Printer: | 80 mm thermische printer |
| Gebruik: | rijbeheer | Aanraakscherm: | De Aanrakingspaneel van IRL |
| Besturingssysteem: | Ramen | Voeding: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Type: | Bedraad / draadloos | ||
| Markeren: | QMS-het Kaartjesautomaat van het Rijsysteem,De Automaat van het het Systeemkaartje van de 17 Duimrij,Van het de Rijsysteem van Intel 2.41Ghz het Kaartjesautomaat |
||
17 Inch QMS Ticket Dispenser Wachtrij Systeem Token Nummer Kiosk Met Thermische Printer
Ticket Dispenser Veel Gebruikt in Wachtrij Beheer Systeem voor Klanten om een ticketnummer te nemen, zoals in het onderstaande aansluitschema:
![]()
Onderdeel van Wachtrij Beheer Systeem
![]()
| Kast | Alles in één koud stalen kast |
| LCD Scherm | 17” LCD Scherm met resolutie van 1280*1024 |
| Touchscreen | 17” IR Touchscreen |
| Thermische Printer | 80mm Thermische Printer met automatische snijder |
| PC Configuratie |
CPU: Intel 2.41Ghz 4G DDR3 64G SSD 6 USB poorten Windows Besturingssysteem geïnstalleerd |
| Luidspreker | Ingebouwde versterker en 2 luidsprekers voor ticketnummer oproepstem in Arabisch/Frans/Engels/Russisch/Italiaans etc. meerdere talen |
| Voeding | 110V-240V |
|
Wachtrij Beheer Systeem |
1.Wachtrij Beheer Systeem software: controleert en beheert de wachtrijen, kan de functie van meertalige oproepen en meertalige vertaling realiseren, en kan de rapportstatistiek functie realiseren
2.Interface en taal en ticketformaat kunnen worden aangepast, en u kunt een logo of andere informatie op het ticket toevoegen, zoals tijd, wachtende mensen, de informatie is bewerkbaar |
![]()
| Drukknop | 21 multifunctionele knoppen |
| LCD Scherm | 8 cijfers lcd scherm, 5 cijfers tonen het wachtrijnummer van de opgeroepen klant, 3 cijfers display voor aantal wachtende klanten. |
| Voeding | 5V |
| Communicatie | Bedraad of Draadloos |
| Multifunctionele Knop | “Oproepen”, “Opnieuw Oproepen”, “Doorverbinden””Wachtrij Opslaan en Terugbellen” ”Service Tijd Herinnering” “Wissen” enz. |
| Specificaties voor LED Teller Display: |
|
8 Cijfers ROOD Kleur LED Teller Display
4 cijfers display ticketnummer & 2 cijfers display voor tellernummer, met Pijl voor richting naar het tellernummer
Het displayformaat kan worden aangepast
110V-240 V Voeding
Bedraad of Draadloos beschikbaar
|
![]()
| Specificaties voor Speler Box : |
|
* CPU: Dual Core 2.4GHZ Geheugen 2G, SSD 32G * OS: windows
|
|
*Ingebouwde Multimedia en Wachtrij Nummer Software, kan het scherm splitsen in vele zones, één kant kan de reclamevideo afspelen, een andere kant kan de wachtrijinformatie afspelen, aan de onderkant kan de lopende tekst weergeven. door de speler box te gebruiken, wordt het wachtrijnummer op het LCD-scherm weergegeven
|
![]()
| Specificaties voor Klant Feedback Terminal: |
|
*Service evaluatie met vier knoppen en USB poort *Ingebouwde luidspreker, kan stem uitzenden, zoals "Welkom", "Graag commentaar geven op de service", "Dank u wel" *Met 4 Sterren Niveau om de werkcapaciteit/houding van het personeel te tonen *Statistieken rapport beschikbaar en kan de gegevens naar de server sturen, handig voor beheerder om te monitoren en te controleren, en kan exporteren naar Excel en kan het uitprinten
|
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Als u interesse heeft in ons Wachtrij Beheer Systeem product, neem dan contact met ons op via onderstaande informatie
![]()
Contactpersoon: Ms. Cherish
Tel.: +8613826017042
Koudgewalst Staal 10 de Rijbeheersysteem van Tellersqms
De Softwarevraag van het de dienstcentrum Virtueel Elektronisch het Een rij vormen Systeem
het Apparaat van het de Rijbeheer van 50HZ 60HZ met de Printer van het Aantalkaartje
Beheersysteem van de de Kiosk het Automatische Rij van de kaartjesautomaat
LCD Tegen Draadloos Getelegrafeerd Qms van het bankrestaurant Rijbeheersysteem