| Plaats van herkomst: | GUANGZHOU |
| Merknaam: | ShangXu |
| Certificering: | CE certificate |
| Modelnummer: | Sx-QTK171 |
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Verpakking Details: | De standaardkartons van de de Uitvoerverpakking met Schuim en ander beschermingsmateriaal |
| Levertijd: | 7 het werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 500 reeks per maand |
| Naam: | het kaartjesautomaat van het rijbeheersysteem | taal: | Engels/Arabisch/Frans/Russisch.etc meerdere talen ondersteund |
|---|---|---|---|
| Functie: | Rijbeheer,Smart Rijbewijsprinter | Materiaal: | Koudgewalst staal |
| Garantie: | 1 vrij jaar | Printer: | 80 mm thermische printer |
| Gebruik: | rijbeheer | Aanraakscherm: | De Aanrakingspaneel van IRL |
| Besturingssysteem: | Ramen | Voeding: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Type: | Bedraad / draadloos | ||
| Markeren: | Van het de Rijsysteem van de effectweerstand het Kaartjesautomaat,Van de de Aanrakingsrij van IRL de Automaat van het het Systeemkaartje,Van de het Effectweerstand van IRL het Kaartjesautomaat |
||
Bank 17 inch vloerstandaard IR Touchscreen Wachtrij Management Systeem QMS Ticket Dispenser
Ticket Dispenser Veel Gebruikt in Wachtrij Management Systeem voor klanten om een ticketnummer te nemen, zoals in het onderstaande verbindingsdiagram:
![]()
Onderdeel van Wachtrij Management Systeem
![]()
| Kast | Alles in één koudstalen kast |
| LCD Scherm | 17” LCD Scherm met resolutie van 1280*1024 |
| Touchscreen | 17” IR Touchscreen |
| Thermische Printer | 80mm Epson Thermische Printer met automatische snijder |
| PC Configuratie |
CPU: Intel 2.41Ghz 4G DDR3 64G HDD 6 USB-poorten Windows Besturingssysteem geïnstalleerd |
| Luidspreker | Ingebouwde versterker en 2 luidsprekers |
| Voeding | 110V-240V |
|
Wachtrij Management Systeem |
1.Wachtrij Management Systeem software: controleert en beheert de wachtrijen, kan de functie van meertalige oproepen en meertalige vertaling realiseren, en kan de rapportstatistiekfunctie realiseren
2.Interface en taal en ticketformaat kunnen worden aangepast, en u kunt een logo of andere informatie op het ticket toevoegen, zoals tijd, wachtende personen, de informatie is bewerkbaar |
![]()
| Drukknop | 21 multifunctionele knoppen |
| LCD Scherm | 8 cijfers lcd-scherm, 5 cijfers tonen het wachtrij ticketnummer van de opgeroepen klant, 3 cijfers tonen het aantal wachtende klanten. |
| Voeding | 5V |
| Communicatie | Bedraad of Draadloos |
| Multifunctionele Knop | “Oproepen”, “Herhalen”, “Doorverbinden””Wachtrij opslaan en terugbellen” ”Service Tijd Herinnering” “Wissen” enz. |
| Specificaties voor LED Teller Display: |
|
8 Cijfers ROOD Kleur LED Teller Display
4 cijfers tonen ticketnummer & 2 cijfers tonen voor teller nummer, met Pijl voor richting naar het teller nummer
Het weergaveformaat kan worden aangepast
110V-240 V Voeding
Bedraad of Draadloos beschikbaar
|
![]()
| Specificaties voor Player Box : |
|
* CPU: Dual Core 2.4GHZ Geheugen 4G, SSD 64G * OS: windows
|
|
*Ingebouwde Multimedia en Wachtrij Nummer Software, kan het scherm splitsen in meerdere zones, één kant kan de reclamevideo afspelen, een andere kant kan de wachtrijinformatie afspelen, aan de onderkant kan de lopende tekst worden weergegeven. door de player box te gebruiken, wordt het wachtrijnummer op het LCD-scherm weergegeven
|
![]()
| Specificaties voor Klant Feedback Terminal: |
|
*Service evaluatie met vier knoppen en USB-poort *Ingebouwde luidspreker, kan stem uitzenden, zoals "Welkom", "Graag commentaar geven op de service", "Dank u" *Met 4 Sterren Niveau om de werkcapaciteit/houding van het personeel te tonen *Statistieken rapport beschikbaar en kan de gegevens naar de server sturen, handig voor beheerder om te monitoren en te controleren, en kan exporteren naar Excel en kan het uitprinten
|
![]()
![]()
![]()
![]()
Als u interesse heeft in ons Wachtrij Management Systeem product, neem dan contact met ons op via onderstaande informatie
![]()
Contactpersoon: Ms. Cherish
Tel.: +8613826017042
Koudgewalst Staal 10 de Rijbeheersysteem van Tellersqms
De Softwarevraag van het de dienstcentrum Virtueel Elektronisch het Een rij vormen Systeem
het Apparaat van het de Rijbeheer van 50HZ 60HZ met de Printer van het Aantalkaartje
Beheersysteem van de de Kiosk het Automatische Rij van de kaartjesautomaat
LCD Tegen Draadloos Getelegrafeerd Qms van het bankrestaurant Rijbeheersysteem