| Plaats van herkomst: | GUANGZHOU |
| Merknaam: | ShangXu |
| Certificering: | CE certificate |
| Modelnummer: | Sx-QMS017 |
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Verpakking Details: | De standaardkartons van de de Uitvoerverpakking met Schuim en ander beschermingsmateriaal |
| Levertijd: | 7 het werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 1000 reeksen per maand |
| Naam: | het kaartjesautomaat van het rijbeheersysteem | taal: | Engels/Arabisch/Frans/Russisch.etc meerdere talen ondersteund |
|---|---|---|---|
| Functie: | Rijbeheer,Smart Rijbewijsprinter | Materiaal: | Koudgewalst staal |
| Garantie: | 1 vrij jaar | Printer: | 80 mm thermische printer |
| Gebruik: | rijbeheer | Aanraakscherm: | De Aanrakingspaneel van IRL |
| Besturingssysteem: | Ramen | Voeding: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Type: | Bedraad / draadloos | ||
| Markeren: | Breed Visueel de Etiketteringssysteem van de Hoekkiosk,60HZ het Systeem van de kiosketikettering,50HZ het Systeem van de kiosketikettering |
||
CE-goedgekeurd IR touchscreen wachtrij systeem Token nummer Ticket dispenser met thermische printer
Ticket Dispenser Veel gebruikt in wachtrijbeheer systeem
Component van het wachtrijbeheersysteem
1. 17 inch ticket machine met 80mm thermische printer met automatische cutter
| Kabinet | Alles in één koelstaalkast |
| LCD-scherm | 17 ¢ LCD-scherm met een resolutie van 1280*1024 |
| Aanraakscherm | 17 ̊ IR-touchscreen |
| Thermische printer | 80 mm Epson thermische printer met automatische snijmachine |
| PC-configuratie |
CPU: Intel 2,41 GHz 4G DDR3,64G SSD,6 USB-poort Windows-besturingssysteem geïnstalleerd |
| Voorzitter | Ingebouwde versterker en 2 luidsprekers voor wachtrij ticket nummer bellen stem in het Arabisch/Frans/Rusland enz. meerdere taal |
| Stroomvoorziening | 110-240 V |
|
Systeem voor wachtrijbeheer |
1.Queue Management System software: controle en beheer van de wachtrijen, kan de functie van Multiple taal oproepen en Multiple taal vertaling te realiseren,en kan het rapport statistische functie te realiseren
2.Interface en taal en ticket formaat kan worden aangepast, en u kunt logo of een andere informatie op het ticket, zoals tijd, wachten mensen, de informatie kan worden bewerkt toe te voegen |
2- In de rij staan nummers.
| Druk op knop | 21 knoppen voor meerdere functies |
| LCD-scherm | 8 cijfers LCD-display, 5 cijfers voor het wachtnummer van de opgeroepen klant, 3 cijfers voor het wachtnummer van de klant. |
| Stroomvoorziening | 5V |
| Communicatie | Draadloos of draadloos |
| Multifunctionele knop | Call, Recall, Transfer, Shop queue en Callback, Service Time Reminder, Clear enz. |
| Specificaties voor LED-tellerscherm: |
|
8 cijfers Rode kleur LED-teller
4 cijfers voor het ticketnummer en 2 cijfers voor het tellernummer, met een pijl voor de richting naar het tellernummer
Het weergaveformaat kan worden aangepast
110V-240V voedingsbron
Draadloos of draadloos beschikbaar
|
4.Kiesnummer LED-hoofddisplay
| Specificaties voor het LED-hoofddisplay: |
|
4 lijnen * 8 cijfers Rode kleur LED-teller
Vier cijfers voor het ticketnummer en twee cijfers voor het tellernummer, met twee cijfers Pijl voor de richting naar het tellernummer
Het weergaveformaat kan worden aangepast
|
5. In de rij staan nummer speler doos
| Specificaties voorSpelerbox: |
|
* CPU: Dual Core 2,4 GHz Geheugen 2G, SSD 32G * OS: Windows
|
|
* Ingebouwde Multimedia en Queue Number Software, kan het scherm opsplitsen in vele zones, een kant kan de reclamevideo afspelen, een andere kant kan de wachtrij informatie afspelen,kan de lopende tekst aan de onderkant weergeven. met behulp van de speler doos, maak het wachtrij nummer weer te geven op het LCD-scherm
|
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Indien u belangstelling heeft voor ons product, kunt u contact met ons opnemen via de onderstaande informatie
![]()
Contactpersoon: Ms. Cherish
Tel.: +8613826017042
Koudgewalst Staal 10 de Rijbeheersysteem van Tellersqms
De Softwarevraag van het de dienstcentrum Virtueel Elektronisch het Een rij vormen Systeem
het Apparaat van het de Rijbeheer van 50HZ 60HZ met de Printer van het Aantalkaartje
Beheersysteem van de de Kiosk het Automatische Rij van de kaartjesautomaat
LCD Tegen Draadloos Getelegrafeerd Qms van het bankrestaurant Rijbeheersysteem