| Plaats van herkomst: | GUANGZHOU |
| Merknaam: | ShangXu |
| Certificering: | CE certificate |
| Modelnummer: | SX-QTK182 QMS |
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Verpakking Details: | De standaardkartons van de de Uitvoerverpakking met Schuim en ander beschermingsmateriaal |
| Levertijd: | 7 het werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 500 reeks per maand |
| Naam: | rijbeheersysteem | taal: | Engels/Arabisch/Frans/Russisch.etc meerdere talen ondersteund |
|---|---|---|---|
| Functie: | Rijbeheer,Smart Rijbewijsprinter | Materiaal: | Koudgewalst staal |
| Garantie: | 1 vrij jaar | Printer: | 80 mm thermische printer |
| Gebruik: | rijbeheer | Aanraakscherm: | De Aanrakingspaneel van IRL |
| Besturingssysteem: | Ramen | Voeding: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Type: | Bedraad / draadloos | ||
| Markeren: | De Machine van de het Kaartjesautomaat van de thermische Printerrij,De Machine van de het Kaartjesautomaat van de 17 Duimrij,Machine van de 17 Duim de Dubbele Automaat |
||
17 inch Dubbele Thermische Printer Ticket Dispenser voor Wachtrij Token Nummer Beheersysteem
Onderdeel van Wachtrij Beheersysteem
17 inch Dubbele Printer Wachtrij Ticket Dispenser
| Kast | All-in-one koudstalen kast |
| LCD Scherm | 17” LCD Scherm met resolutie van 1280*1024 |
| Touchscreen | 17” IR Touchscreen |
| Thermische Printer | Dubbele 80mm Thermische Printer met automatische snijder |
| PC Configuratie |
CPU: Intel 2.41Ghz 4G DDR3 64G SSD 6 USB-poorten Windows Besturingssysteem geïnstalleerd |
| Luidspreker | Ingebouwde versterker en 2 luidsprekers |
| Voeding | 110V-240V |
|
Wachtrij Beheersysteem |
1. Wachtrij Beheersysteem software: controleert en beheert de wachtrijen, kan de functie van meertalige oproepen en meertalige vertaling realiseren, en kan de rapportstatistiekfunctie realiseren
2. Interface, taal en ticketformaat kunnen worden aangepast, en u kunt een logo of andere informatie op het ticket toevoegen, zoals tijd, wachtende personen, de informatie is bewerkbaar |
Wachtrij Beheersysteem Oproep Pad Terminal
| Drukknop | 21 multifunctionele knoppen |
| LCD Scherm | 8-cijferig lcd-scherm, 5 cijfers tonen het wachtrijnummer van de opgeroepen klant, 3 cijfers tonen het aantal wachtende klanten. |
| Voeding | 5V |
| Communicatie | Bedraad of Draadloos |
| Multifunctionele Knop | “Oproepen”, “Opnieuw Oproepen”, “Doorsturen””Wachtrij Opslaan en Terugbellen” ”Service Tijd Herinnering” “Wissen” enz. |
| Specificaties voor LED Teller Display: |
|
8 Cijfers ROOD Kleur LED Teller Display
4 cijfers tonen ticketnummer & 2 cijfers tonen voor teller nummer, met Pijl voor richting naar het teller nummer
Het weergaveformaat kan worden aangepast
110V-240 V Voeding
Bedraad of Draadloos beschikbaar
|
Wachtrij Beheersysteem LED Hoofdscherm
| Specificaties voor LED Hoofdscherm: |
|
4 Regels * 8 Cijfers ROOD Kleur LED Teller Display
4 cijfers tonen ticketnummer & 2 cijfers tonen voor teller nummer, met Pijl voor richting naar het teller nummer
Het weergaveformaat kan worden aangepast
|
Wachtrij Beheersysteem Multimedia en Wachtrij Nummer Informatie Speler Box
| Specificaties voor Speler Box : |
|
* CPU: Dual Core 2.4GHZ Geheugen 2G, SSD 32G * OS: windows
|
|
*Ingebouwde Multimedia en Wachtrij Nummer Software, kan het scherm in meerdere zones splitsen, één kant kan de reclamevideo afspelen, een andere kant kan de wachtrijinformatie afspelen, aan de onderkant kan de lopende tekst worden weergegeven. door de speler box te gebruiken, wordt het wachtrijnummer op het LCD-scherm weergegeven
|
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Als u interesse heeft in ons Wachtrij Beheersysteem product, neem dan vriendelijk contact met ons op via onderstaande informatie
![]()
Contactpersoon: Ms. Cherish
Tel.: +8613826017042
Koudgewalst Staal 10 de Rijbeheersysteem van Tellersqms
De Softwarevraag van het de dienstcentrum Virtueel Elektronisch het Een rij vormen Systeem
het Apparaat van het de Rijbeheer van 50HZ 60HZ met de Printer van het Aantalkaartje
Beheersysteem van de de Kiosk het Automatische Rij van de kaartjesautomaat
LCD Tegen Draadloos Getelegrafeerd Qms van het bankrestaurant Rijbeheersysteem