| Plaats van herkomst: | GUANGZHOU |
| Merknaam: | ShangXu |
| Certificering: | CE certificate |
| Modelnummer: | Sx-QMS042 |
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Verpakking Details: | De standaardkartons van de de Uitvoerverpakking met Schuim en ander beschermingsmateriaal |
| Levertijd: | 7 het werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 500 reeks per maand |
| Naam: | rijbeheersysteem | taal: | Engels/Arabisch/Frans/Russisch.etc meerdere talen ondersteund |
|---|---|---|---|
| Functie: | Rijbeheer,Smart Rijbewijsprinter | Materiaal: | Koudgewalst staal |
| Garantie: | 1 vrij jaar | Printer: | 80 mm thermische printer |
| Gebruik: | rijbeheer | Aanraakscherm: | De Aanrakingspaneel van IRL |
| Besturingssysteem: | Ramen | Voeding: | 110-240V 50HZ/60HZ |
| Type: | Bedraad / draadloos | ||
| Markeren: | QMS-Software Elektronisch het Een rij vormen Systeem,Elektronisch het Een rij vormen van QMS Systeem,Het ziekenhuis Wachtend het Een rij vormen Systeem |
||
Draadloos QMS wachtruimtebeheersysteem voor meerdere diensten en meerdere operators in banken/ziekenhuizen
Wachtrijbeheersysteem
Allereerst een oplossing waarmee de efficiëntie, de kwaliteit en de verkoopproductiviteit van een klantenservice kunnen worden verhoogd. Ten tweede is het een IT-systeem met hardware- en softwarecomponenten, dat bestaat uit de volgende elementen:
Ticketdispenser terminal
Centraal display
Baliedisplay en personeelsterminal
QMS-software
De klant die de klantenservice binnenkomt, selecteert een dienst op de ticketdispenser terminal, en gaat vervolgens met het geprinte ticket zitten in de wachtruimte voor klanten. Tijdens het wachten kan de klant het oproepen van de ticketnummers volgen op een centraal display, dat tegelijkertijd ook reclame kan afspelen.
Verhoogde klanttevredenheid
Verlaagd stressniveau en minder conflicten Verhoogde verkoop en cross-selling
Verhoogde personeelsmotivatie Verhoogde klantloyaliteit
Verhoogde omzet en kosteneffectiviteitVerlaagde wachttijden
Verlaagde administratieve tijden
Verhoogd aantal dagelijkse transacties Verhoogde personeelsefficiëntie
Technische parameters van accessoires voor wachtrijbeheersystemen
Wachtrijticketsysteem machine
| Behuizing | All-in-one koudstalen behuizing |
| LCD-scherm | 17” LCD-scherm met een resolutie van 1280*1024 |
| Touchscreen | 17” IR Touchscreen |
| Thermische printer | 80 mm thermische printer met automatische snijder |
| PC-configuratie |
CPU: Intel 2.41Ghz 4G DDR3 64G SSD 6 USB-poorten Windows besturingssysteem geïnstalleerd |
| Luidspreker | Ingebouwde versterker en 2 luidsprekers |
| Voeding | 110V-240V |
|
Wachtrijbeheersysteem |
1. Wachtrijbeheersysteem software: controleert en beheert de wachtrijen, kan de functie van meertalige oproepen en meertalige vertaling realiseren, en kan de rapportagestatistieken realiseren
2. Interface, taal en ticketformaat kunnen worden aangepast, en u kunt een logo of andere informatie op het ticket toevoegen, zoals tijd, wachtende personen, de informatie is bewerkbaar |
Oproepterminal voor baliepersoneel
| Drukknop | 21 multifunctionele knoppen |
| LCD-scherm | 8-cijferig lcd-scherm, 5 cijfers tonen het wachtrijnummer van de opgeroepen klant, 3 cijfers tonen het aantal wachtende klanten. |
| Voeding | 5V |
| Communicatie | Bedraad of draadloos |
| Multifunctionele knop | "Oproepen", "Opnieuw oproepen", "Doorverbinden" "Wachtrij opslaan en terugbellen" "Herinnering servicetijd" "Wissen" enz. |
| Specificaties voor LED-baliedisplay: |
|
8-cijferig ROOD/Tweekleurig LED-baliedisplay
4 cijfers tonen ticketnummer & 2 cijfers tonen balienummer, met pijl voor richting naar balienummer
Het weergaveformaat kan worden aangepast
110V-240 V voeding
Bedraad of draadloos beschikbaar
|
Multimedia-informatie spelerbox aangesloten op centraal LCD-scherm
| Specificaties voor Spelerbox : |
|
* CPU: Dual Core 2.4GHZ Geheugen 2G, SSD 32G * OS: Windows
|
|
*Ingebouwde multimedia- en wachtrijnummer software, kan het scherm in meerdere zones splitsen, één kant kan de reclamevideo afspelen, een andere kant kan de wachtrijinformatie afspelen, aan de onderkant kan de lopende tekst worden weergegeven. door de spelerbox te gebruiken, wordt het wachtrijnummer op het LCD-scherm weergegeven
|
Klantfeedbackterminal geïntegreerd in wachtrijbeheersysteem (optioneel)
| Specificaties voor Klantfeedbackterminal: |
|
*Evaluatie van diensten met vier knoppen en USB-poort *Ingebouwde luidspreker, kan stem uitzenden, zoals "Welkom", "Graag commentaar geven op de service", "Dank u wel" *Met 4 sterren om de werkcapaciteit/houding van het personeel te tonen *Statistisch rapport beschikbaar en kan de gegevens naar de server sturen, handig voor beheerder om te monitoren en te controleren, en kan exporteren naar Excel en kan het uitprinten
|
Wachtrijbeheersysteem Dusftwzijn
| Unicode Queue Management Software | |
| Item | Functie |
| 1. controle software | signaalcommunicatiecentrum |
| 2. beheer software | klanten configureren het wachtrijsysteem |
| 3. ticketdispenser paneel | een wachtrijnummer ticket nemen |
| 4. Rapporten van het wachtrijsysteem | geef voldoende nuttige rapporten uit |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: Ms. Cherish
Tel.: +8613826017042
Koudgewalst Staal 10 de Rijbeheersysteem van Tellersqms
De Softwarevraag van het de dienstcentrum Virtueel Elektronisch het Een rij vormen Systeem
het Apparaat van het de Rijbeheer van 50HZ 60HZ met de Printer van het Aantalkaartje
Beheersysteem van de de Kiosk het Automatische Rij van de kaartjesautomaat
LCD Tegen Draadloos Getelegrafeerd Qms van het bankrestaurant Rijbeheersysteem